Sport

 

 

 

photo

 

 

Aarne jest pasjonatem i aktywnym graczem tenisa stołowego. Trenuje regularnie  i uczestniczy w rozmaitych turniejach tenisa stołowego organizowanych na terenie całego kraju jak również poza jego granicami.


Oto niektóre jego ważniejsze osiągnięcia:


Mistrzostwa Krajów Skandynawskich Weteranów

· III miejsce Viljandi (2008) w parze z J. Kant
Mistrzostwa Krajów Bałtyckich Weteranów

· III miejsce Viljandi (2006) w parze z J. Kant
· I miejsce Haapsalu (2009) w parze z J. Kant
· I miejsce Joniszkis (2013) indywidualnie
Viru Veterans Cup
· III miejsce Tallin (2011) w parze z J. Kant
· III miejsce Tallin (2012) w parze z P. Vihuri

Mistrzostwa Polski Weteranów

· II miejsce Bielsko-Biała (1998) w parze z T. Szopą

· III miejsce Nowa Ruda (2000) w parze z W. Łopatką

· II miejsce Ostróda (2005) indywidualnie

· III miejsce Bielsko-Biała (2008) w parze z H. Pietrzakiem
· II miejsce Nowa Ruda (2009) indywidualnie
· III miejsce Nowa Ruda (2009) w parze z L. Pawłowskim
· II miejsce Toruń (2011) w parze z M. Ofiarskim
· II miejsce Kraków (2013) indywidualnie
V Grand Prix Polski Weteranów

· III miejsce Tarnów (2011) indywidualnie
I Grand Prix Polski Weteranów

· III miejsce Jastrzębie Zdrój (2011) indywidualnie
VI Grand Prix Polski Weteranów

· III miejsce Ożarowice (2013) indywidualnie


Mistrzostwa Estonii Weteranów

· I miejsce Viljandi (2008) w parze z P. Vihuri

· III miejsce Viljandi (2008) indywidualnie
· I miejsce Haapsalu (2009) w parze z J. Kant
· II miejsce Tallinn (2013) indywidualnie

Mistrzostwa Małopolski Weteranów

· II miejsce Olkusz (2009) indywidualnie
· III miejsce Olkusz (2010) indywidualnie
· III miejsce Kraków (2011) indywidualnie
· I miejsce Kraków (2012) indywidualnie
· I miejsce Kraków (2013) indywidualnie

XVI Mistrzostwa Małopolskiego TKKF
· II miejsce Kraków (2008) w parze z T. Szopą
XVII Mistrzostwa Małopolskiego TKKF
· I miejsce Kraków (2009) w parze z R. Kuśnierzem
XXI Mistrzostwa Małopolskiego TKKF
· I miejsce Kraków (2013) indywidualnie
· II miejsce Kraków (2013) w parze z T. Nędzą-Kubiniec
Finał Grand Prix Małopolskiego TKKF
· III miejsce Kraków (2010) w parze z J. Pasiecznym